ŽIVOTOPIS VANESSY HUDGENS

22. června 2008 v 9:36 | Verča:)
Životopis
Vanessa Anne Hudgens
herečka, zpěvačka
Datum narození:14.12.1988
Místo narození:Salinas, Kalifornie, USA
Znamení:střelec

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".

Profese: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 14.12.1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas. Je filipínsko-čínsko-portorikánský-irský a americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech, když jí bylo osm let. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizzard of Oz, The King a I, The Musican Man, Cinderella, Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V roce 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets, The Brothers Garcia a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V roce 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stala velmi oblíbenou. Díky High School Musical dostlala nabídku na nahrání svého prvního CD se společností Hollywood Records! Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26. září 2006. První písní z tohoto alba je "Come back to me" dále také "Loose your love". A tady jsou její fotky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.